Logo
До новин

Кредит без довідки про доходи

18 жовтня, 2018
Промо
Кредит без довідки про доходи

Часто задається питанням де взяти швидко гроші до зарплати без довідки про доходи? На це є проста відповідь - онлайн кредитування. Адже часто потрібні кошти саме зараз, але для того, щоб взяти документи з роботи необхідно витратити до тижня часу.

На сьогоднішній день, онлайн кредити - це сучасний інструмент, який вас обслуговує швидко. При цьому вони дуже прості і зручні у використанні.

Що таке онлайн кредит і як отримати позику без довідки про доходи?

Кредит онлайн - це вихід з багатьох складних фінансових проблем, все тому що він дає можливість отримати кошти швидко, не відвідуючи відділення банків і не надаючи довідки з роботи. Ці кредитори вийшли на ринок відносно недавно. Таких мікрофінансових організацій в Україні на сьогодні налічується близько 20. Для того, щоб отримати моментальну позику потрібно наступне:

  • Зайти на його офіційний сайт кредитних сервісів (як приклад - CashUp.com.ua).
  • Ввести суму і термін кредитування. Система відразу розрахує вартість мікропозик, з урахуванням процентної ставки.
  • Заповнити заявку, що складається з 20 питань.
  • Дочекатися підтвердження і самого договору.
  • Поставити електронний підпис і отримати гроші на карту.

Особливості онлайн сервісів і їх позик

Почнемо з позитивних аспектів. Перше і головне - це те, що з їх допомогою люди економлять час. Не потрібно добиратися до відділень, годинами марнувати час в черзі, немає необхідності чекати ніяких довідок з роботи про доходи. Крім того, людина може перебувати в будь-якій точці України і отримати мікропозик, адже для цього достатньо лише інтернет, гаджети (комп'ютер, телефон) і банківська карта. За допомогою онлайн МФО у клієнта поліпшується кредитна історія (багато беруться кредитувати позичальників з негативною або нульовою КІ).

Лідери ринку онлайн сервісів

Ми говорили, про те, що в небанківському фінансуванні лідерами є онлайн МФО, яких зараз близько 20. Ukrainian E-Commerce Expert провів аналіз ринку і назвав кращих кредиторів, серед яких:

  • Credit365 (Кредіт365). Як і переважно всі колеги (названі будуть середні числа по ринку) видають до 10 000 гривень на 30 днів. Сервіс працює швидко, зручно, надійно.
  • Moneyveo (Манівео). Один з найперших починав роботу в сфері, заклавши правила гри.
  • UltraCash (Ультракеш) ще один кредитор, який користується успіхом і повагою серед рідних і близьких.
  • Ccloan (Сслоун, Сслоан). Міжнародний оператор, який представлений в Грузії і Казахстані.
Коментарі
Додати коментар