Logo
До новин

Акціонери вирішили ліквідувати «Зовнішньоторговельну фірму КрАЗ»

19 грудня, 2018
Ліквідація
Акціонери вирішили ліквідувати «Зовнішньоторговельну фірму КрАЗ»

Акціонери ПАТ "Зовнішньоторговельна фірма "КрАЗ" (Кременчук Полтавської області), що реалізує автомобілі КрАЗ і комплектуючі до них в країни далекого зарубіжжя за договорами комісії з ПрАТ "АвтоКрАЗ ", вирішили ліквідувати компанію.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на систему розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Зазначається, що відповідне рішення ухвалили загальні збори акціонерів 17 грудня. За нього було віддано 1 млн 365 тис. 526 голосів акціонерів (100%).

"Рішення прийнято у зв'язку з тим, що за даними фінзвітності за 2017 рік, підтвердженими аудитом, вартість чистих активів товариства негативна, і відсутні перспективи поліпшення стану компанії через незадовільні результати діяльності у 2018 році", - пояснюється в повідомленні.

Відповідно до звітності, розмір власного капіталу ЗТФ склав "мінус" 2,936 млн грн, сума зобов'язань - понад 2,3 млрд грн.

"Достатність активів емітента для розрахунків за його зобов'язаннями буде встановлена ​​ліквідаційною комісією в процесі процедури ліквідації. Сума, яка може залишитися після задоволення вимог кредиторів і розподілятиметься між акціонерами, на сьогодні не визначена і буде встановлена ​​після задоволення вимог кредиторів", - наголошується в повідомленні.

Коментарі
Додати коментар