До новин

Приватбанк оскаржив "схлопування" боргів та прав вимоги, яке провели "приватівці"

18 лютого, 2019
Борги
Приватбанк оскаржив "схлопування" боргів та прав вимоги, яке провели "приватівці"

Госпсуд Дніпропетровської області розглядає справу №904/5710/18 за позовом Приватбанку до ТОВ “Приватофис” про визнання недійсним одностороннього правочину у формі заяв відповідача за вих. №14/11-18 від 14.11.2018 про зарахування зустрічних однорідних вимог.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на ухвалу суду.

При цьому ТОВ “Приватофис” подало зустрічний позов, в якому просить суд визнати дійсним відповідний правочин та визнати припиненими зобов’язання ТОВ “Приватофис” перед Приватбанком за низкою кредитних договорів на 16,5 млн грн.

Зауважимо, що НБУ подав низку позовів до ТОВ “Приватофис” щодо звернення стягнення на предмети іпотеки в різних регіонах України (в рахунок погашення заборгованості Приватбанку перед Нацбанком по рефінансуванню).

Водночас суди вже винесли рішення на користь двох "приватівських" структур (ТОВ "Акватера" і ПрАТ “Товкачівський гірничо-збагачувальний комбінат”) та зобов`язали Приватбанк повернути відповідним компаніям 25 млн грн і 8,15 млн грн, які ТОВ "Акватера" і ПрАТ “Товкачівський гірничо-збагачувальний комбінат” сплатили для НБУ як майнові поручителі Приватбанку по рефінансуванню.

Коментарі
Додати коментар