Logo
До новин

«Автомобільні дороги України» ліквідовано

09 липня, 2015
Ліквідація
«Автомобільні дороги України» ліквідовано

Кабінет міністрів ліквідував державну акціонерну компанію «Автомобільні дороги України».

Про це на нараді президента Петра Порошенка з головами обласних державних адміністрацій в Одесі заявив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

«Сьогодні на Кабінеті міністрів було ухвалене рішення про ліквідацію «Автодоріг України». Це фінальна крапка в процесі створення «дорожньої карти»: яким чином ми реформуємо систему автодору, яким чином передамо експлуатаційні можливості на місця, яким чином будемо фінансувати дорожнє будівництво», - заявив Пивоварський.

Він зазначив, що якщо буде створений Дорожній фонд - він стане істотним джерелом коштів для відновлення доріг.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, урядовий комітет з питань розвитку інфраструктури та екологічної політики на своєму засіданні 6 липня вирішив ліквідувати збиткову Державну акціонерну компанію «Автомобільні дороги України».

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури оприлюднило «дорожню карту» розвитку автотранспортної галузі на 2015-2016 роки.

Серед найважливіших пріоритетів «дорожньої карти» - введення європейських правил допуску й роботи на ринку, прозора й справедлива дозвільна система, легалізація ринку, формування сприятливого інвестиційного клімату й монетизація пільг.

Коментарі
Додати коментар