Logo
До новин

Ляшко запропонував Раді свій варіант закону про банкрутство фізосіб

16 липня, 2015
Законодавство
Ляшко запропонував Раді свій варіант закону про банкрутство фізосіб

Радикальна партія подала до Верховної Ради законопроект №2714 про банкрутство фізичних осіб, який, на думку авторів, забезпечить оздоровлення кредитного портфеля української банківської системи і стане гарантією захисту громадянських прав українців.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на Facebook лідера партії Олега Ляшка.

«Через недолугу кредитно-грошову та економічну політику уряду, через відсутність підтримки з боку держави в таких надкритичних ситуаціях, десятки, а то й сотні тисяч українців, які не здатні обслуговувати свої борги, в тому числі валютні кредити, потрапили в глухий кут – довічну «кредитну яму», вибратися з якої самостійно не мають ніякої можливості. Це абсолютно неприпустимо для сучасної європейської країни», – написав нардеп.

Він назвав зареєстрований законопроект «рятувальним кругом для боржників».

«Він (законопроект) сформований на основі поєднання ліберального американського досвіду та кращого досвіду європейських країн і передбачає повне звільнення від своїх боргів – шляхом реструктуризації або введення процедури реалізації майна. При цьому боржнику гарантовано збереження соціальних стандартів – щомісячна сума коштів, яка зберігається для утримання сім’ї, і збереження житла для проживання», – підкреслив Ляшко.

На думку лідера Радикальної партії, цей законопроект забезпечить оздоровлення кредитного портфеля української банківської системи і стане гарантією захисту громадянських прав українців.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, експерти вважають, що закон про банкрутство фізосіб досі не прийнятий в Україні, бо не вигідний банкам.

 

Коментарі
Додати коментар