Logo
До новин

Суд почав санацію харківського заводу «Петрівська кераміка»

23 липня, 2015
Санація
Суд почав санацію харківського заводу «Петрівська кераміка»

Господарський суд Харківської області запровадив процедуру санації ТОВ «Петрівська кераміка» в межах справи №922/5055/14.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на відповідну ухвалу суду від 15 липня 2015 року.

Згідно матеріалів справи, загальна сума кредиторської заборгованості заводу складає 575 тис. гривень, із яких 384 тис. – борг перед ТОВ «Торговий дім «Харківські будматеріали».

Розпорядником майна призначено Андрія Данченко.

Нагадаємо, провадження у справі про банкрутство «Петрівської кераміки» було порушено судом ще 19 листопада 2014 року за позовом ТД «Харківські будматеріали» через непогашені борги, а у березні 2015 року головний кредитор ініціював введення процедури санації «Петрівської кераміки».

«Представник ТОВ «ТД «Харківські будматеріали», як голова зборів кредиторів, які відбулися 20 квітня 2015 року, надав клопотання, в якому просить суд на підставі прийнятих комітетом кредиторів рішень на засіданні комітету кредиторів ввести процедуру санації у справі № 922/5055/14 про банкрутство TOB «Петрівська кераміка» строком на шість місяців та затвердити наданий розпорядником майна план санації боржника», - йдеться у матеріалах справи.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, рішенням суду введено процедуру санації держпідприємства «Земельний фонд».

Коментарі
Додати коментар