Logo
До новин

Уряд затвердив обов’язок Мін’юсту оприлюднювати дані про банкрутів

30 жовтня, 2015
Законодавство
Уряд затвердив обов’язок Мін’юсту оприлюднювати дані про банкрутів

Кабінет Міністрів затвердив положення про дані, обов'язкові для оприлюднення у відкритому доступі кожним міністерством і відомством, включаючи Міністерство юстиції.

Це йдеться в урядовій постанові №835 від 21 жовтня повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

КМУ вказаною постановою доручив розпорядникам інформації забезпечити її оприлюднення впродовж 6 місяців і подальше її оновлення.

Також Уряд доручив Державному агентству з питань електронного уряду забезпечити функціонування Єдиного державного веб-порталу відкритих даних.

Згідно з постановою, всі розпорядники інформації повинні оприлюднити довідник підлеглих їм підприємств і організацій з телефонами і адресами, звіт про використання бюджетних коштів, річні плани закупівель, фінзвітність держпідприємств.

Серед інших даних Міністерство юстиції має оприлюднити: єдиний держреєстр юросіб і фізосіб - підприємців; єдиний реєстр нотаріусів, повідомлення про торги з продажу конфіскованого і заарештованого майна та їхні результати; перелік спеціалізованих організацій з продажу майна; єдиний реєстр осіб, що вчинили корупційні правопорушення; єдиний реєстр підприємств, проти яких порушена справа про банкрутство.

Міністерство фінансів має оприлюднити також перелік ліцензіатів із випуску лотерей, реєстр місцевих позик і місцевих гарантій, інформацію про держгарантії.

Крім цього, Державна регуляторна служба зобов’язана оприлюднити реєстр документів дозвільного характеру. Державну фіскальну службу зобов’язано оприлюднити: реєстр платників податку на додану вартість і реєстр тих, кому така реєстрація анулювана; реєстр великих платників податків; реєстри оптових торговців і виробників спирту, алкоголю й тютюну тощо. Всього в переліку 33 міністерства і відомства, які повинні оприлюднити відкриті дані, а також органи місцевого самоврядування.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, місцева влада саботує підключення до електронних реєстрів.

Коментарі
Додати коментар