Logo
До новин

Суд визнав банкрутом мережу супермаркетів «Амстор»

24 листопада, 2015
Ліквідація
Суд визнав банкрутом мережу супермаркетів «Амстор»

Господарський суд Дніпропетровської області 16 жовтня 2015 року визнав ТОВ «Амстор», що розвиває в Україні мережу однойменних продуктових супермаркетів, банкрутом і розпочав ліквідацію товариства.

Справу про банкрутство «Амстору» було порушено 7 вересня за заявою самого підприємства, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

При цьому кіпрська компанія Lorley Investments Limited, що раніше володіла часткою 11,55% у статутному капіталі товариства, 9 жовтня направила до суду заяву для отримання висновку державного органу з питань банкрутства щодо наявності ознак фіктивного банкрутства або умисного доведення підприємства до банкрутства, однак аудитори таких ознак не виявили, і заяву було відхилено.

До реєстру вже включені вимоги 20 кредиторів компанії на суму 2,42 млрд грн, що перевищує її активи.

З матеріалів справи ивпливає, що активи ТОВ станом на 3 вересня 2015 складали 1,3 млрд грн. При цьому довгострокові та поточні зобов'язання компанії становлять 2,15 млрд і 268,07 млн гривень відповідно.

Учасниками ТОВ «Амстор» є Smart retail Group Ltd, 44,74%, Mortanto Holdings Ltd, 19,65%, Zemolivien Holdings Ltd, 15%, Pegoline Holding Ltd, 5,61%, Credasta Services Ltd, 5,33% (всі - Лімассол, Кіпр), а також ТОВ «Компанія з управління активами «Дельта», 9,67%.

Коментарі
Додати коментар