Logo
До новин

ВРЮ оголосила результати засідання дисциплінарної секції

14 січня, 2016
Законодавство
ВРЮ оголосила результати засідання дисциплінарної секції

Засідання дисциплінарної секції Вищої ради юстиції відбулось 12 січня 2016 року, за його результатами ВРЮ оголосила низку висновків.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу відомства

За результатами засідання оголошені наступні висновки:

1. відкласти на 26 січня 2016 року розгляд :

скарги судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська БРАГИ Артема Володимировича на рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 30 червня 2015 року № 1996/дп-15 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності;

дисциплінарної справи за висновком Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції стосовно суддів Київського апеляційного адміністративного суду Лічевецького Ігоря Олександровича, Мельничука  Володимира Петровича та судді окружного адміністративного суду міста Києва Саніна Богдана Володимировича з метою витребування оригіналу дисциплінарної справи, яка знаходиться у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України, стосовно судді окружного адміністративного суду міста Києва Саніна Богдана Володимировича та оригіналу відновленої адміністративної справи;

2.  рекомендувати Вищій раді юстиції :

прийняти рішення про внесення подання до Верховної Ради України про звільнення Швеця Валерія Анатолійовича з посади судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у зв’язку з порушенням присяги;

прийняти рішення про відкриття дисциплінарної справи стосовно судді Вищого адміністративного суду України Горбатюка Сергія Андрійовича;

відмовити у відкритті дисциплінарної справи стосовно:

судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Ткачука Олега Степановича;

судді Вищого адміністративного суду України Маслія Володимира Івановича;

судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Євтушенко Олени Іванівни;

прийняти рішення, яким відмовити у визнанні порушення суддями вимог щодо несумісності та внесенні подання про звільнення стосовно:

судді Гірницького районного суду міста Макіївки Донецької області Кульбакова Ігоря Валентиновича;

судді Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області Заріцької Оксани Олексіївни;

судді Луганського окружного адміністративного суду Ушакова Тараса Сергійовича;

направити до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України звернення, скарги , заяви стосовно:

судді Ленінського районного суду міста Севастополя Казакова Валентина Вячеславовича;

судді Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області Гаврилюка Олександра Івановича;

суддів Київського районного суду міста Донецька Бурлаченка Олега Олександровича, Рассуждая Якова Миколайовича, Павленко Людмили Миколаївни;

судді Броварського міськрайонного суду Київської області Шевчука Миколи Петровича;

суддів Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Сливки Володимира Васильовича, Шпак Тамари Сергіївни, Примаченка Віктора Олексійовича;

судді Лисичанського міського суду Луганської області Дядько Людмили Іванівни;

суддів Котовського міськрайонного суду Одеської області Драгомерецької Катерини Петрівни, Павловської Галини Василівни, Івінського Олега Олеговича, Сітарчука Олександра Івановича, Бондаренко Наталії Володимирівни, Ананьївського районного суду Одеської області Скуртова Михайла Івановича;

суддів Святошинського районного суду міста Києва Журибеди Олександра Миколайовича, Косик Людмили Григорівни, Скоріна Андрія Володимировича;

суддів Бучацького районного суду Тернопільської області Гордєєва Володимира Олексійовича, Федорончука Володимира Богдановича, апеляційного суду Тернопільської області Декайла Петра Володимировича, Максимовича Юрія Андрійовича;

судді Дніпровського районного суду міста Києва Гончарука Віктора Петровича;

судді Франківського районного суду міста Львова Мигаль Галини Петрівни;

судді господарського суду Львівської області Синчука Миколи Миколайовича;

судді Подільського районного суду міста Києва Супрун Галини Борисівни;

судді Ленінського районного суду міста Миколаєва Рум’янцевої Надії Олексіївни;

судді Лубенського міськрайонного суду Полтавської області Волювача Олега Васильовича;

судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя Калюжної Вікторії Вікторівни;

судді Дніпровського районного суду міста Києва Бартащук Любові Петрівни;

судді Печерського районного суду міста Києва Підпалого Вячеслава Валерійовича;

суддів Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Домніцького В'ячеслава Вікторовича, Придачука Олега Андрійовича;

судді Долинського районного суду Кіровоградської області Степанова Сергія Валерійовича;

судді Подільського районного суду міста Києва Богінкевич Світлани Миколаївни;

судді Каланчацького районного суду Херсонської області Живцової Олени Анатоліївни;

суддів апеляційного суду Закарпатської області Кондора Романа Юлійовича, Кожух Олени Анатоліївни;

судді Ленінського районного суду міста Полтави Парахіної Єлізавети Владиславівни;

судді Вінницького міського суду Вінницької областіКовбаси Юрія Петровича;

суддів Фастівського міськрайонного суду Київської області Бартка Віктора Миколайовича, Бончева Ігоря Володимировича, Лаврік Валентини Василівни, Бутенка Вадима Олексійовича, Васильківського міськрайонного суду Київської області Кравченко Лесі Миколаївни (за дії, вчинені на посаді судді Фастівського міськрайонного суду Київської області), апеляційного суду Київської області Коцюрби Олександра Петровича, Білоконь Олени Валеріївни, Сержанюка Анатолія Семеновича;

судді Богунського районного суду міста Житомира Комісарчук Оксани Василівни;

судді Богунського районного суду міста Житомира Комісарчук Оксани Василівни.

судді Запорізького районного суду Запорізької області Ачкасова Олександра Михайловича;

суддів Київського апеляційного адміністративного суду Коротких Андрія Юрійовича, Ганечко Олени Миколаївни, Літвіни Наталії Миколаївни;

судді Кіровського районного суду міста Кіровограда Павелко Інни Леонідівни;

суддів Ленінського районного суду міста Кіровограда Бутельської Галини Валентинівни та апеляційного суду Кіровоградської області Ремеза Петра Миколайовича;

суддів апеляційного суду Херсонської області Орловської Наталії Володимирівни, Кутурланової Оксани Володимирівни, Майданіка Віктора Вікторовича;

судді Черкаського окружного адміністративного суду Трофімової Лариси Віталіївни;

судді Шевченківського районного суду міста Києва Трубнікова Андрія Володимировича;

судді Печерського районного суду міста Києва Литвинової Ірини Валеріївни;

судді Одеського окружного адміністративного суду Марина Петра Петровича;

судді Сокальського районного суду Львівської області Пахути Сергія Олександровича;

судді Деснянського районного суду міста Києва Смирнової Євгенії Павлівни;

судді господарського суду міста Києва Мандичева Дениса Вадимовича;

судді Червонозаводського районного суду міста Харкова Олізаренко Світлани Миколаївни;

судді Трускавецького міського суду Львівської області Грицьківа Віталія Теофіловича;

судді Первомайського міського суду Луганської області Мазки Наталії Броніславівни.

судді Вінницького міського суду Вінницької області Чезганової Алли Михайлівни, суддів апеляційного суду Вінницької області Нешик Раїси Іллівни, Дедик Ванди Петрівни, Паська Дмитра Петровича;

судді Дніпровського апеляційного адміністративного суду Божко Людмили Андріївни, Лукманової Ольги Миколаївни та Суховарова Андрія Володимировича;

суддів Харківського апеляційного адміністративного суду Гуцала Михайла Ігоровича, Зеленського Володимира Вікторовича та П’янової Яни Володимирівни;

судді господарського суду міста Києва Трофименко Тамари Юріївни;

судді Рівненського міського суду Рівненської області Долі Володимира Анатолійовича, судді апеляційного суду Рівненської області Хілевича Сергія Віталійовича;

судді Генічеського районного суду Херсонської області Постола Віктора Степановича, суддів апеляційного суду Херсонської області Пузанової Людмили Василівни, Фурман Тетяни Григорівни, Чиркової Катерини Григорівни;

суддів Оболонського районного суду міста Києва Майбоженко Анни Миколаївни, Яценко Наталії Олексіївни, Мамонтової Ірини Юріївни, суддів апеляційного суду міста Києва Білич Ірини Михайлівни, Мараєвої Наталії Євгенівни;

суддів Залізничного районного суду міста Львова Ригіної Любові Михайлівни, Грищука Володимира Олександровича,

судді Галицького районного суду міста Львова Городецької Людмили Миколаївни,

суддів апеляційного суду Львівської області Цяцяка Романа Павловича (за дії, вчинені на посаді судді Залізничного районного суду міста Львова), Танечника Ігоря Івановича, Крайник Надії Петрівни, Каблака Петра Івановича, Кота Ігоря Несторовича, Шандри Марти Миколаївни, Шумської НадіїЛьвівни, Бермеса Ігоря Володимировича, Бойко Світлани Миколаївни, Зверхановської Лідії Дмитрівни, Петричка Павла Федоровича.

судді Жашківського районного суду Черкаської області Скрипника Володимира Федоровича.

Коментарі
Додати коментар