Logo
До новин

СБУ провела обшуки на одеському підприємстві Коломойського

03 лютого, 2016
Резонансні справи
СБУ провела обшуки на одеському підприємстві Коломойського

Речниця СБУ Олена Гітлянська.заявила, що Служба безпеки України спільно з прокуратурою Києва провела обшуки в Одесі в офісі компанії «Синтез Ойл», яка входить в групу «Приват» Ігоря Коломойського.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на  «Українські новини».

«Так, справу веде прокуратура Києва, ми в рамках відкритого ними кримінального провадження виконуємо невідкладні оперативно-слідчі дії», – повідомила вона.

За інформацією джерела в «Нафтогазі», обшук проводиться в рамках кримінального провадження щодо нанесення збитків державній нафтотранспортній компанії «Укртранснафта».

Як відомо, у вересні «Нафтогаз» просив прокуратуру Києва вивчити договір компаній «Укртранснафта» і «Синтез-Ойл» від 2009 року щодо надання послуг з транспортування нафти за маршрутом «Приймально-здавальна дільниця «Одеса» – «Кременчуцький НПЗ» на предмет умисного нанесення збитків колишнім керівництвом держкомпанії на чолі з оголошеним в розшук Олександром Лазорко.

За даними висновків ревізійної комісії, через невигідні контракти «Укртранснафти» з «Синтез Ойл», держкомпанія в 2013-2014 роках отримала 550 млн грн збитків.

В кінці жовтня 2015 року Господарський суд Одеської області не дозволив «Укртранснафті» отримати компенсацію від «Синтез-Ойл» за отримані 312,7 млн гривень збитків.

 

Коментарі
Додати коментар