Закон про сплату відшкодування вкладникам «Михайлівського» набрав сили
У суботу, 19 листопада 2016 рок, набув чинності закон, який передбачає відшкодування коштів вкладникам банку-банкрута Михайлівський.
Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.
Верховна Рада ухвалила цей документ 15 листопада.
16 листопада президент Петро Порошенко підписав закон, який передбачає відшкодування коштів вкладникам банку Михайлівський.
Законом пропонується прирівняти до вкладу кошти, залучені від населення в якості позики або вкладу до небанківської фінансової установи через повірений за відповідним договором банк.
Гарантуватися до відшкодування будуть кошти в тому випадку, якщо на день набрання чинності цього закону повірений банк був визнаний неплатоспроможним.
Крім того, законом також передбачається доручити Фонду гарантування ретельно вивчити документи по кожній фізособі, яка прирівняна до вкладника, і не пізніше 20 робочих днів з дня набрання чинності цього закону почати виплату відшкодування коштів.
Фонд гарантування вкладів наділяється правом представляти вимоги до небанківських фінустанов, які залучали кошти від населення.
Засоби, що стягуються з таких небанківських фінустанов, будуть включатися в ліквідаційну масу відповідного банку.
Коментарі
Новини за темою
-
Законодавство 13 червня, 2025У США заарештували російського підприємця, який купував американські технології
-
Законодавство 14 травня, 2025Бізнес запросив у банків кредитів на енергетику на 85 мільярдів, отримав вп'ятеро менше
-
Законодавство 09 травня, 2024Аграрії можуть отримати компенсацію за купівлю сільгосптехніки вже у 64 українських виробників
-
Законодавство 07 травня, 2024У першому кварталі ФОП сплатили єдиного податку на 160% більше, ніж торік