До новин

Фонд гарантування розкрив подробиці адміністрування Приватбанку

21 грудня, 2016
Резонансні справи
Фонд гарантування розкрив подробиці адміністрування Приватбанку

Тимчасову адміністрацію у Приватбанк запроваджено з 19.12.2016 року до моменту реалізації плану врегулювання, а саме викупу акцій фінустанови Міністерством фінансів України.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

«Правовою підставою участі Фонду у виведенні з ринку ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» за участі держави є рішення Правління Національного банку України від 18.12.2016 № 498-рш/БТ, відповідно до якого виконавчою дирекцією Фонду було прийнято рішення від 18 грудня 2016 року  №2859 «Про запровадження тимчасової адміністрації у ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» та делегування повноважень тимчасового адміністратора банку», - йдеться у повідомленні Фонду.

Уповноваженими особами Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» призначено:

- директора департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Фонду Соловйову Наталію Анатоліївну та делеговано повноваження тимчасового адміністратора ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», визначені Законом України “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», зокрема, статтями 37-39;

- начальника відділу запровадження планів врегулювання неплатоспроможності банків Шевченка Андрія Миколайовича та делеговано повноваження тимчасового адміністратора ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», визначені Законом України “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», зокрема, статтями 37-39, крім повноважень органів управління.

Також призначено уповноважених осіб на здійснення тимчасової адміністрації у ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» у частині виконання обов’язків директора філій. Їх перелік можна знайти за посиланням.

У прес-службі наголосили, що роль та функції Фонду у цьому процесі є суто технічними. Обов’язки Фонду, відповідно до чинного законодавства, обмежуються зобов’язаннями встановити контроль над банком, сформувати резерви та продати його новому власнику – державі.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Приватбанк націоналізували, аби врятувати банківську систему країни.

Коментарі
Додати коментар