ФДМ повідомив про проблеми з продажем УБРР
Глава Фонду держмайна Ігор Білоус розповів, на якому етапі перебуває операція з продажу Українського банку реконструкції і розвитку (УБРР) китайській компнаії Commodity Exchangeо.
Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на інтерв'ю Білоуса виданню ЛІГА.net.
«Угода майже завершена. Вони закінчують збір документів. Спочатку вони їх подали у неправильному вигляді в НБУ. Виявляється, у них дуже складна структура акціонерів. Вони групують цю інформацію, регулятор не був готовий вивчати її в такому вигляді», - сказав він.
За словами Білоуса, ФДМ зробив все необхідне по цій угоді.
«Вони до нового року внесли 2,5 млн грн на капітал, і зараз мені з НБУ дзвонили, питали: «Де ваші китайці?». Відповів їм, що вони тепер не наші, а ваші. Ми сподіваємося, що в квітні вони повністю закриють всі питання», - додав глава ФДМ.
Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Фонд держмайна вдруге виставив на продаж проблемний УБРР.
Коментарі
Новини за темою
-
Продаж 23 лютого, 2022ФГВФО спробує цього тижня продати активи банків-банкрутів більш як на пів мільярда
-
Продаж 22 лютого, 2022Майно збанкрутілої Львівської макаронної фабрики пішло з молотка за майже 200 тисяч
-
Продаж 20 лютого, 2022 -
Продаж 17 лютого, 2022