Logo
До новин

Fitch знизило рейтинг Укрексімбанку до дефолтного рівня

29 квітня, 2015
Борги
Fitch знизило рейтинг Укрексімбанку до дефолтного рівня

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило рейтинг дефолту емітента за зобов'язаннями в іноземній валюті державного Укрексімбанку до "RD" (restricted default) з "С".

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як йдеться у повідомленні агентства, рішення було прийнято після оголошення банку про відстрочку на 3 місяці погашення облігацій на підставі угоди з власниками паперів. Це перший крок до проведення перепрофілювання випуску.

Рейтинг банку може бути переглянутий після завершення переговорів з кредиторами, йдеться в повідомленні.

Інші рейтинги банку агентство не змінило.

Обіг облігацій Укрексімбанку з терміном погашення в квітні 2015 року продовжено на три місяці - до 27 липня 2015 року, відповідне рішення було прийнято більшістю голосів на зборах власників єврооблігацій банку.

Банк запропонував власникам єврооблігацій на 750 млн доларів з погашенням 27 квітня 2015 року продовжити в якості наступного кроку кінцевий термін погашення бондів на сім років і підвищити ставку купона.

У зверненні також перебувають єврооблігації Укрексімбанку з погашенням в 2016 році на 125 млн доларів і з погашенням в 2018 році на 600 млн доларів.

Всього Україні треба заощадити в поточному році 5,2 млрд доларів за рахунок реструктуризації суверенних і гарантованих державою боргів.

Укрексімбанк заснований в 1992 році. Його єдиним власником є держава. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2015 року за розміром активів він займав 3-е місце серед 158 діючих у країні банків.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, кредитори Укрексімбанку погодилися відкласти на 3 місяці погашення євробондів.

Коментарі
Додати коментар