Logo
До новин

Держвиконавцям Київщини та Сумщини видадуть планшети для ведення документації електронним шляхом

08 травня, 2015
Законодавство
Держвиконавцям Київщини та Сумщини видадуть планшети для ведення документації електронним шляхом

Міністерство юстиції України в рамках пілотного проекту із відмови від паперового документообігу придбало планшети для державних виконавців міста Києва, Київської і Сумської областей та департаменту примусового виконання рішень.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі відомства із посиланням на заяву заступника міністра юстиції Гії Гецадзе.

«Раніше ми мали ситуацію, коли виконавці навмисне не вносили інформацію про арештоване майно у відповідний реєстр, закривали провадження, навіть не здійснюючи жодних спроб знайти боржника. Тепер у нас з’явиться механізм додаткового контролю, бо всі дії виконавця фіксуватимуться в онлайн режимі, на кожен етап буде виділено певний час. І якщо строки будуть порушені, наслідком буде штраф, а згодом і звільнення конкретного виконавця», - пояснив суть нововведення Гецадзе.

Заступник міністра також додав, що наразі в Україні виконується не більше 30% судових рішень і причиною цього є низький рівень контролю за роботою виконавців, а також відсутність мотивації.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Мінюст зобов’язав арбітражних керуючих подавати інформацію про банкрутів в електронному вигляді.

Коментарі
Додати коментар