Стартувала ліквідація «Укіо Банк Лізинг»
Господарський суд міста Києва 19 червня визнав банкрутом та відкрив ліквідаційну процедуру стосовно ТОВ «Укіо Банк Лізинг».
Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація з посиланням на відповідну судову постанову по справі № 910/7827/17.
Заявлення грошових вимог кредиторів до боржника можливе протягом одного місяця з дня офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.
Ліквідатором майна товариства суд призначив голову ліквідаційної комісії «Укіо Банк Лізинг» Анну Кандаурову.
Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, регулятор почав додатковий нагляд за групами фінустанов для мінімізації ризиків.
Коментарі
Новини за темою
-
Ліквідація 24 лютого, 2022 -
Ліквідація 20 лютого, 2022Фонд гарантування вирішив ліквідовувати банк «Фінансова ініціатива» без ліквідатора
-
Ліквідація 06 лютого, 2022У січні з українського ринку пішли 27 небанківських фінустанов
-
Ліквідація 31 січня, 2022