Logo
До новин

Україна може отримати третій транш допомоги від ЄС у грудні

17 липня, 2017
Борги
Україна може отримати третій транш допомоги від ЄС у грудні

Віце-президент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс заявляє, що Україна може отримати третій транш макрофінансової допомоги ЄС на суму 600 мільйонів євро у грудні при виконанні умов до середини листопада.

Про це він заявив під час зустрічі з українським прем’єром Володимиром Гройсманом, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на Урядовий портал.

«Сьогодні нам дійсно потрібно працювати над тим, щоб виконати умови отримання третього траншу макрофінансової допомоги», - цитує прес-служба Кабінету міністрів слова єврокомісара.

За його словами, умови отримання траншу стосуються боротьби з корупцією, продовження програм енергоефективності, поглиблення взаємодії у сфері проблем вимушених переселенців і конкретних економічних питань.

«Часу не так багато - до середини листопада важливо все завершити, оскільки є і внутрішні процедури ЄС, щоб ми в грудні виплатили транш», - сказав Домбровскіс.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, стало відомо, що має виконати Україна для отримання наступного траншу від МВФ.

Коментарі
Додати коментар