Logo
До новин

Світовий банк здійснюватиме закупівлі через ProZorro

11 серпня, 2017
Продаж
Світовий банк здійснюватиме закупівлі через ProZorro

Світовий банк планує закуповувати через систему ProZorro товари та послуги для своїх проектів в Україні.

Про це з посиланням на прес-службу Міністерства економічного розвитку і торгівлі повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

Як наголошується, Світовий банк завершив оцінку функціонування електронної системи публічних закупівель ProZorro в Україні.

«Метою цієї місії було перевірити, чи відповідає ProZorro вимогам Багатостороннього банку розвитку (MDB - Multilateral Development Bank) щодо проведення електронних публічних закупівель з використанням механізмів електронних реверсивних аукціонів», - повідомляє МЕРТ.

Згідно з повідомленням, в результаті проведення оцінки Світовий банк зробив позитивний висновок щодо використання ProZorro за методами закупівель «Закупівлі у вільній торгівлі» та «Національні конкурсні торги».

«Результати цієї оцінки - основа для прийняття Світовим банком рішень щодо використання системи для проведення закупівель, які ним фінансуються. Оцінка підтвердила, що Світовий банк може використовувати ProZorro для проведення закупівель товарів, послуг та робіт в Україні», - йдеться у повідомленні.

Станом на травень 2017 року загальна економія за завершеними закупівлями, що здійснювались через систему ProZorro, перевищила 16,7 млрд гривень.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, за липень в ProZorro продали активів банків-банкрутів на 644 млн грн.

Коментарі
Додати коментар