Logo
До новин

Суд арештував майно ЗАлКу

11 вересня, 2017
Резонансні справи
Суд арештував майно ЗАлКу

На майно Запорізького алюмінієвого комбінату накладено арешт рішенням суду.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація з посиланням на прес-службу прокуратури Запорізької області.

«З метою недопущення розкрадання державного майна, знищення підприємства слідчим, прокуратурою та судом було прийнято рішення про накладання арешту на все майно Запорізького алюмінієвого комбінату», - йдеться у повідомленні.

На даний час у провадженні Слідчого управлінням ГУНП в Запорізькій області під процесуальним керівництвом прокуратури області знаходиться кримінальне провадження, відкрите у 2016 році за ознаками ч.ч. 3, 5 ст. 191 Кримінального кодексу України - за фактом привласнення службовими особами ПАТ «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат» майна підприємства, що завдало шкоди в особливо великих розмірах, у сумі понад 5 мільйонів гривень.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, колишній російський власник ЗАлКу хоче від України відшкодування збитків, завданих санкціями.

Коментарі
Додати коментар