Logo
До новин

Фонд гарантування затвердив регламент «голландських аукціонів»

06 жовтня, 2017
Продаж
Фонд гарантування затвердив регламент «голландських аукціонів»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб рішенням виконавчої дирекції №4387 від 28 вересня затвердив регламент «голландських» аукціонів.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація з посиланням на прес-службу Фонду гарантування вкладів фізосіб.

Затверджений регламент роботи електронної торгової системи для проведення електронного аукціону, який складається з автоматичного покрокового зниження початкової (стартової) ціни лоту, етапів подання закритих цінових  пропозицій та цінової пропозиції для продажу активів (майна) банків, що виводяться з ринку або ліквідуються.

Документом передбачено, що аукціон розпочинається в проміжок часу з 9.30 до 10.00 год. Автоматичне покрокове зниження ціни лоту розпочинається в період з 9.30 до 10.00 год. та завершується в проміжок часу з 16.15 до 16.45 год. (загальна тривалість складає 6 годин 45 хвилин).

Етап подання цінових пропозицій - з 16.15 до 17.00 год. (загальна тривалість складає 15 хвилин). При цьому, він розподіляється на два періоди:

- період подання закритих цінових пропозицій - з 16-15 до 16-55 год. (загальна тривалість 10 хвилин);

- період подання цінової пропозиції учасником, який зупинив аукціон на зниження - з 16-25 до 17-00 год. (загальна тривалість 5 хвилин).

Під час проведення електронного аукціону на будь-якому етапі до моменту його завершення, учасник має право зробити ставку, що відповідає поточній ціні лоту. За умови відсутності ставки після завершення строку, встановленого для її подання, система автоматично покроково знижує ціну лоту до моменту досягнення мінімальної ціни.

За умови, якщо під час проведення електронного аукціону, на будь-якому етапі до моменту його завершення, учасник зробив ставку, зупиняється процес автоматичного покрокового зниження ціни лоту та активується функціонал етапу подання цінових пропозицій.

Протягом періоду подання закритих цінових пропозицій кожному учаснику, окрім того, який зробив ставку, надається можливість однократно зробити закриту цінову пропозицію.

При цьому, протягом періоду подання цінової пропозиції, учасник, який зробив ставку, має право однократно зробити цінову пропозицію, бачачи всі закриті цінові пропозиції.

Переможцем вважається учасник, який запропонував найбільшу суму за лот протягом періоду проведення електронного аукціону до моменту його завершення.

Якщо на момент завершення періоду проведення електронного аукціону не було зроблено ставку, система автоматично присвоює електронному аукціону статус “Аукціон не відбувся”.

Користувачі на будь-якому електронному майданчику матимуть можливість знайти і переглянути інформацію про оголошені електронні аукціони.

Для участі в електронному аукціоні користувач через свій особистий кабінет подає заяву (заповнює електронну форму) та сплачує гарантійний внесок. Вся історія змін зберігається в центральній базі даних.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, на продаж виставили активи банків-банкрутів на 24 мільярди.

Коментарі
Додати коментар