Logo
До новин

ОПЗ відновить роботу після трьох місяців простою

10 жовтня, 2017
Санація
ОПЗ відновить роботу після трьох місяців простою

Одеський припортовий завод готується відновити роботу після трьох місяців простою.

Про це сказав в. о. директора ОПЗ Сергій Назаренко, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація з посиланням на «Українську службу інформації».

Зупинка виробничої діяльності підприємства була пов'язана з проведенням технічних робіт.

«Орієнтовно плануємо вийти з ремонту агрегатів карбаміду і аміаку 8-10 жовтня», - повідомив Назаренко.

Також повідомляється, що ОПЗ уклав контракт про постачання природного газу з приватною фірмою. Газ буде поставлятися за давальницькою схемою. На ОПЗ заявляють, що ціна газу буде нижче тієї, яку пропонує промисловим споживачам НАК «Нафтогаз України», і складе 7600 грн за 1 тис. куб м.

«Через те, що нам не вистачає обігових коштів, ми можемо працювати тільки за давальницькою схемою. Газ в обмін на аміак», - зазначив Назаренко.

За даними керівництва ОПЗ, за січень-серпень 2017 року в Україну було поставлено мінеральних добрив на $ 720 млн. Близько $ 360 млн припадало на постачання азотних добрив (виробляються з аміаку, виробленого на ОПЗ). При цьому за січень-серпень з країни було експортовано мінеральних добрив лише на $ 70 млн.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, ОПЗ не працює й шукає партнера для роботи за так званою давальницькою схемою після того, як група компаній «Еру» вирішила припинити співпрацю з держпідприємством.

Коментарі
Додати коментар