Logo
До новин

Угорська група OTP передумала купувати українську «дочку» російського банку

13 жовтня, 2017
Продаж
Угорська група OTP передумала купувати українську «дочку» російського банку

OTP Group відмовилася від покупки збиткового Промінвестбанку, підконтрольного уряду Росії, оскільки цей банк «не генерує бізнес».

Про це розповів голова ради директорів і CEO OTP Bank Шандор Чані, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація з посиланням на FinClub.

«З Промінвестбанком не вийшло тому, що він не відповідав нашому портфелю. Ми шукаємо, в першу чергу, такий банк, який здатний генерувати бізнес, тобто банк, який дає не тільки інфраструктуру або портфель, тому що це короткостроковий ефект: портфель закінчиться, а інфраструктуру не потрібно купувати, тому що вона у нас і так є», - пояснив Чані.

Днями стало відомо, що Промінвестбанк збільшив статутний капітал на 10,3 млрд грн до 50,92 млрд грн.

Заступниця голови НБУ Катерина Рожкова в вересні говорила, що є зацікавлені в покупці Промінвестбанку, які в даний момент проводять оцінку due diligence банку. Однак вони поки не подавали документи регулятору.

Раніше повідомлялося, що у придбанні Промінвестбанку зацікавлені троє інвесторів - бізнесмени Нурусулім Аркалаєв та Сергій Тронь, екс-голова СБУ Валерій Хорошковський та угорський банківський холдинг ОТП.

Промінвестбанк є одним з найбільших банків України. Станом на 1 січня 2017 року його активи становили 34 млрд грн. Банк заснований у 1992 році.

Його власником є російський Внешекономбанк.

Нагадаємо, за підсумками січня-серпня 2017 року збитки Промінвестбанку склали 4,85 млрд грн.

Коментарі
Додати коментар