До новин

Суд припинив справу про банкрутство російської шахти ДТЕК

03 листопада, 2017
Банкрутство підприємств
Суд припинив справу про банкрутство російської шахти ДТЕК

Арбітражний суд Ростовської області в середу припинив справу за позовом ТОВ «Шахтинське електромонтажне налагоджувальне управління» про визнання банкрутом АТ «Шахтоуправління «Обухівська» (Ростовська обл., РФ), що входить до складу енергохолдингу ДТЕК.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Суд прийняв відмову заявника від позову в зв'язку з повним погашенням шахтоуправлінням заборгованості в сумі 6,7 млн ​​рублів, що підтверджено відповідними документами.

В ході засідання представник відповідача пояснила, що борг перед позивачем виник за договором підряду від 11 січня 2016 року, який передбачав ревізію і налагодження апаратури управління конвеєрами, підземного електрообладнання, видачу відповідного висновку. Факт надання послуг підтверджено актами звірки.

«Заборгованість за договором підряду підтверджена рішенням суду від 20 липня 2017 року. Заборгованість повністю оплачена 28 вересня, і в цей же день було подано заяву про визнання банкрутом. Тобто, на момент подачі заяви грошових коштів ще не було у кредитора, тому, я так думаю, і було подано таку заяву», - пояснив представник шахтоуправління.

ТОВ «Шахтинська електромонтажне налагоджувальне управління» займається ремонтом електричного обладнання. У числі засновників ТОВ - дві фізичні особи, сумарна частка яких в статутному капіталі становить 67%. У 2016 році підприємство отримало виручку в розмірі 50,4 млн рублів (зниження на 16% в порівнянні з показником 2015 року), чистий прибуток 16,6 млн рублів (зростання в 5,9 рази).

«Обухівська» займається видобутком антрациту підземним способом. За даними Росстату, на 23 серпня 2017 року єдиним акціонером АТ є ТОВ «Донецька паливно-енергетична компанія» (входить до складу українського енергохолдингу ДТЕК). У 2016 році шахта отримала 6,1 млрд рублів виручки, що на 14,3% менше, ніж у 2015 році, і 444,7 млн ​​руб чистого прибутку проти 342,4 млн руб чистого збитку роком раніше.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, стосовно російської шахти Ахметова відкрили справу про банкрутство.

Коментарі
Додати коментар