Logo
До новин

Прокурори оголосили підозру ліквідатору підприємства, що вимагав хабар

06 грудня, 2017
Резонансні справи
Прокурори оголосили підозру ліквідатору підприємства, що вимагав хабар

Повідомлено про підозру арбітражному керуючому, який вимагав 50 тис. грн неправомірної вигоди за прискорення ліквідації підприємства.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу прокуратури Черкаської області.

«Слідчим відділом прокуратури Черкаської області повідомлено про підозру одному з арбітражних керуючих області в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368-4 (одержання особою, яка проводить професійну діяльність, пов’язану з наданням публічних послуг, неправомірної вигоди для себе за вчинення дій з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто надає таку вигоду, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України. У ході досудового розслідування встановлено, що підозрюваний після призначення ліквідатором приватного підприємства, будучи особою, яка проводить професійну діяльність, пов’язану з наданням публічних послуг, з метою власного збагачення, використовуючи надані йому повноваження, всупереч ст. 115 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», вимагав та отримав грошові кошти в сумі 50 тис. грн за сприяння в ліквідації вказаного підприємства в найкоротші строки», - йдеться на сайті прокуратури

У відомстві нагадають, що незаконну діяльність арбітражного керуючого викрили працівники Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України спільно з працівниками прокуратури Черкаської області.

На цей час підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, проводяться слідчі та процесуальні дії.

«За вчинене особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна», - додали в прокуратурі.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, правоохоронці розслідують неправомірне нарахування винагород держвиконавцям.

Коментарі
Додати коментар