Logo
До новин

Високий Суд Англії видав наказ про арешт активів Коломойського, Боголюбова та інших на $2,5 млрд

21 грудня, 2017
Резонансні справи
Високий Суд Англії видав наказ про арешт активів Коломойського, Боголюбова та інших на $2,5 млрд

Приватбанк розпочав судовий процес у Високому Суді Лондона проти своїх колишніх власників та керівників - Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. 19 грудня Високий Суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів панів Коломойського та Боголюбова та шістьох компаній, які їм ймовірно належать або знаходяться під їхнім контролем.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Приватбанку.

Наказ про арешт активів було видано на підставі наданих суду детальних доказів, які доводять, що пани Коломойський та Боголюбов вивели з банку майже 2 млрд. дол. США шляхом проведення низки незаконних операцій, в результаті яких, кошти переводились на компанії, які їм таємно належали або знаходились під їхнім контролем. Шляхом цього судового процесу Приватбанк планує повернути кошти, сума яких, разом з процентами, складає понад 2,5 млрд дол. США.

«Приватбанк впевнений, що англійський суд чесно та об'єктивно розгляне його позов, а також, що банк досягне успіху та зможе повернути кошти, які були незаконно виведені із нього», - додали у прес-службі.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, правоохоронці проводять вилучення документів у Приватбанку у справі його екс-власників.

Коментарі
Додати коментар