Logo
До новин

Слідом за Кіпром активи Ахметова заморозили Нідерланди

11 січня, 2018
Резонансні справи
Слідом за Кіпром активи Ахметова заморозили Нідерланди

Cуд Амстердама прийняв рішення заморозити на території Нідерландів активи компаній «СКМ», «Метінвест» і ДТЕК, які належать олігарху Рінату Ахметову.

Про це з посиланням на рішення суду повідомило агентство Reuters, передає інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

Суд виніс відповідне рішення 5 січня 2018 року в межах процедури виконання припису Окружного суду Нікосії, який наклав арешт на активи Ахметова на суму 820 мільйонів.

Згідно з текстом документу, заморожені усі акції SCM Management B.V, DTEK Management B.V., DTEK B.V., DTEK Grids B.V., Metinvest B.V., Premium Household B.V.

Відповідно до документа, вартість забезпечувальних заходів оцінюється в 764,6 млн доларів.

У прес-службі фінансово-промислової групи СКМ, заявили, що не мають інформації про нові позови до компанії.

«Наскільки ми розуміємо, інформація стосується формального виконання ухвали кіпрського суду на території Нідерландів», - зазначили в СКМ.

«У нас немає інформації про які-небудь нові позови до компаній групи СКМ крім позову на Кіпрі, про який ми повідомляли раніше» - підкреслили в СКМ.

У компанії запевнили, що працюють у звичайному режимі. Наступне судове засідання призначене на 27 лютого.

Як відомо, раніше Кіпрський суд заморозив активи українського олігарха Ріната Ахметова на суму 820 мільйонів доларів у справі «Укртелекому».  Серед заморожених активів - і лондонська квартира Ахметова, яка на момент купівлі була найдорожчою приватною резиденцією у Великобританії.

Рішення окружного суду Нікосії щодо Ахметова було ухвалено 27 грудня.

Зазначається, що Raga Establishment Limited належить колишньому українському банкіру Денису Горбуненку.  У компанії заявили, що продали «Укртелеком» Ахметову за $860 мільйонів у 2013 році - тоді олігарх заплатив 100 мільйонів і більше не вніс жодного платежу.

СКМ оскаржив рішення суду, у компанії заявляли, що «категорично не згодні» з рішенням Кіпрського суду, який заморозив активи Ахметова.

Володіння «Укртелекомом» раніше також оскаржив уряд України, який прагне повернути компанію на підставі того, що Ахметов не виконав свої зобов'язання.

Коментарі
Додати коментар