Logo
До новин

Збанкрутілий банк «Юнісон» продовжує виплати відшкодувань вкладникам

09 лютого, 2018
Банкрутство фінустанов
Збанкрутілий банк «Юнісон» продовжує виплати відшкодувань вкладникам

З 8 лютого 2018 року ПАТ «БАНК «ЮНІСОН» здійснює виплати коштів вкладникам за договорами, строк дії яких закінчився до 07 лютого 2018 року включно, а також продовжує виплати коштів вкладникам за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився раніше, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки).

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Фонду гарантування вкладів фізосіб.

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) ПАТ «БАНК «ЮНІСОН» з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Вклади в іноземній валюті перераховуються в національну валюту України за офіційним курсом гривні, встановленим Національним банком України до іноземних валют на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку та здійснення тимчасової адміністрації ПАТ «БАНК «ЮНІСОН» (28 квітня 2016 року).

Виплати коштів здійснюються через відділення ПАТ «БАНК «ЮНІСОН». Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам попередньо необхідно зателефонувати до контакт-центру ПАТ «БАНК «ЮНІСОН» (0 800-300-307) для призначення дати виплат. Після цього, вкладники мають звернутись до відділення ПАТ «БАНК «ЮНІСОН», де було відкрито вклад/рахунок та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Про строки та порядок виплат вкладникам, строк дії договорів яких закінчується після 7 лютого 2018 року, у Фнді пообіцяли повідомити додатково.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, ФГВФО ініціюватиме підвищення суми відшкодування при банкрутстві банків.

Коментарі
Додати коментар