Logo
До новин

Гута вважає справу проти нього політичним рейдерством

23 січня, 2015
Резонансні справи
Гута вважає справу проти нього політичним рейдерством

Співвласник та колишній гендиректор агрохолдингу "Мрія" Микола Гута стверджує, що в справі проти нього є політичний підтекст і елементи політичного рейдерства.

Про це повідомляє "Банкрутство & Ліквідація" із посиланням на інтерв’ю Гути виданню "Forbes Україна".

"Ми чітко розуміємо, що в цій справі є політичний підтекст і елементи політичного рейдерства", - зазначив Гута, що зараз перебуває у розшуку Інтерполу, і додав, що під політичним рейдерством має на увазі, коли "для тиску на підприємство використовуються державні органи, в тому числі і щоб відволікти увагу громадськості, демонструючи видимість діяльності".

"Адже ситуація з "Мрією" - не єдиний для українського агросектору випадок компанії, яка не може повернути кредити. Вибрали нас, швидше за все, щоб "пропаритися" і змістити акценти... У той час як багато інших, набагато серйозніших справ (як економічного, так і політичного плану) залишаються в тіні", - розповідає він.

Стосовно звинувачень проти нього Гута зазначив, що він не привласнював фінансові кошти на 1,3 млрд доларів, а вклав їх в активи групи в Україні.

"Це і елеватори, які закладені кредиторам, і заводи, і техніка, і робочий капітал, і права оренди на землю, і посіви", - підкреслює бізнесмен.

Також співвласник "Мрії" розповів, що до цього його «качала» минула влада, відкриваючи кримінальні справи, але "Мрія" втрималась.

За словами Гути, зараз він знаходиться за межами України і не приїде в Київ, поки його юристи не визначать наступні кроки в справі. Остання його публічна зустріч із представниками українських та іноземних банків відбулася 16 грудня 2014 року.

"Той факт, що я не доїхав до України, не означає, що я ховаюся. Але я хочу побачити матеріали справи, зрозуміти сутність претензій і визначити подальші кроки в юридичній площині. У моїй справі адвокати та юристи активно працюють, аж до звернення в європейські інстанції", - розповідає він.

Як повідомляло "Банкрутство & Ліквідація", Інтерпол за запитом української влади оголосив у міжнародний розшук співвласника та колишнього гендиректора агрохолдингу "Мрія" Миколу Гуту.

Джерело фото: www.mriya.ua
Коментарі
Додати коментар