Logo
До новин

ФГВФО продовжує виплати вкладникам збанкрутілого банку «Хрещатик»

22 лютого, 2018
Банкрутство фінустанов
ФГВФО продовжує виплати вкладникам збанкрутілого банку «Хрещатик»

З 21 лютого до 4 квітня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжує здійснювати виплати коштів вкладникам ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК».

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Фонду.

«Для отримання відшкодування вкладники ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК» можуть звертатись з паспортом та документом органу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) до відділень банку-агента Фонду АБ «УКРГАЗБАНК». Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень», - зазначили у ФГВФО.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду копії: паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Інформацію про подальші виплати вкладникам ПАТ «КБ «ХРЕЩАТИК» у Фонді пообіцяли повідомити додатково на офіційному сайті Фонду.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, банком «Хрещатик» займуться два ліквідатори.

Коментарі
Додати коментар