Logo
До новин

ФДМУ переніс продаж ОПЗ і ЗАлК з лютого на травень

01 березня, 2018
Продаж
ФДМУ переніс продаж ОПЗ і ЗАлК з лютого на травень

Фонд державного майна України планує оголосити конкурси з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону з продажу 99,567% акцій ПАТ «Одеський припортовий завод» і 68,009% акцій ПАТ «Запорізький алюмінієвий комбінат» у травні, тоді як у грудні минулого року відомство планувало це на лютий.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Відповідні зміни в план-графік виставлення об'єктів на продаж в поточному році ФДМ вніс своїм наказом від 20 лютого і опублікував в газеті «Відомості приватизації» в середу.

Крім того, конкурс з продажу 99,833% акцій Херсонської ТЕЦ перенесений з січня на березень, а 50,005% ВАТ «Оснастка» - з січня на жовтень

ФДМ уточнює, що зможе оголосити ці конкурси за умови затвердження урядом умов продажу даних об'єктів.

Минулого тижня в.о. голови ФДМ Віталій Трубаров повідомив, що в підготовці до приватизації ОПЗ в найближчі кілька тижнів може статися прорив, пов'язаний з вирішенням питання боргів цього підприємства, проте відмовився уточнити деталі.

Як повідомлялося, держбюджет-2017 передбачав 17,1 млрд грн надходжень від приватизації, проте бюджет отримав лише 3,4 млрд грн. Основну суму в 3,05 млрд грн Фонд отримав за рахунок продажу в серпні блокпакетів акцій енергокомпаній, які викупила група СКМ Ріната Ахметова, що вже володіє в них контрольним пакетом.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Одеський припортовий запрацював після кількамісячного простою.

Коментарі
Додати коментар