Logo
До новин

ФГВФО подав документи на остаточну ліквідацію збанкрутілого банку «Таврика»

22 березня, 2018
Ліквідація
ФГВФО подав документи на остаточну ліквідацію збанкрутілого банку «Таврика»

Фонд гарантування вкладів завершив виплати гарантованого відшкодування вкладникам АТ «Банк «Таврика» у зв’язку з ліквідацією.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Фонду гарантування вкладів фізосіб.

«20 березня 2018 року уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ «БАНК «ТАВРИКА» було подано документи до державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР)», - зазначили у Фонді.

Відповідно до частини сьомої статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» Фонд гарантування завершує виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами у день подання документів для внесення до ЄДР запису про ліквідацію банку як юридичної особи.

У зв’язку із цим, Фонд гарантування повідомляє про завершення виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам АТ «БАНК «ТАВРИКА».

Нагадаємо, процес ліквідації банку «Таврика» було розпочато 21 березня 2013 року.

Коментарі
Додати коментар