Logo
До новин

«Русал» Дерипаски опинився на межі дефолту через санкції США

10 квітня, 2018
Банкрутство підприємств
«Русал» Дерипаски опинився на межі дефолту через санкції США

Акції «Русал» російського олігарха Олега Дерипаски обвалилися на 46,9% на попередженні компанії про можливий технічний дефолт за низкою кредитів через санкції з боку США.

Про це свідчать дані Московської біржі, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на ria.ru.

До 10:09 9 квітня акції «Русала» падали на 29,71% - до 19,9 рубля (уже падали на 46,9% - до 15,04 рубля), також падали підконтрольні Дерипасці En + Group (акції компанії знизилися на 18,25%), і група «ГАЗ» (акції компанії знизилися на 0,07%).

Раніше «Русал» зробив повідомлення на Гонконгській фондовій біржі про те, що компанія може оголосити технічний дефолт за деякими своїми кредитними зобов'язаннями через санкції відносно компанії з боку США.

Нагадаємо, Сполучені Штати ввели санкції проти російських бізнесменів і чиновників з «кремлівського списку».

До санкційного списку, зокрема, потрапили мільярдер Олег Дерипаска і голова ради директорів групи компаній «Ренова» Віктор Вексельберг, який, за оцінками Forbes, є найбагатшою людиною Росії.

Крім того, під санкції потрапили компанії En+, «Ренова», «Русал», «Російські машини», «Рособоронекспорт» і ще вісім російських компаній, а також bfinance, пов'язана з Дерипаскою. Американським компаніям і громадянам заборонено займатися з ними бізнесом.

Як відомо, наприкінці січня Міністерство фінансів США опублікувало так звану «кремлівську доповідь», у якій перераховані імена наближених до президента РФ Володимира Путіна російських чиновників і бізнесменів, проти яких можуть бути введені санкції.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Національний банк ухвалив рішення про продовження санкцій щодо українських дочірніх структур російських державних банків.

Коментарі
Додати коментар