Logo
До новин

Арештоване майно аеропорту «Одеса» передано в управління АРМА

12 квітня, 2018
Резонансні справи
Арештоване майно аеропорту «Одеса» передано в управління АРМА

Нерухоме майно міжнародного аеропорту «Одеса» та 75% акцій ТОВ «Міжнародний аеропорт Одеса» передані в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА).

Так, відповідне рішення ухвалив слідчий суддя Солом’янського райсуду Києва, задовольнивши клопотання Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу НАБУ.

Детективи НАБУ та прокурори САП здійснювали досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем посадовцями Одеської міської ради та ТОВ «Одеса аеропорт Девеломпент».

Зокрема, в управління АРМА передано приміщення аеропорту (в тому числі два термінали) загальною площею понад 65 тис. м2.

Арешт майна, орієнтовна вартість якого, за попередніми оцінками, сягає близько 2 млрд грн, забезпечить виконання завдань кримінального судочинства та стане підґрунтям для повернення майна територіальній громаді міста Одеса.

Як встановило слідство, у 2011 році, всупереч вимогам законодавства, відбулось відчуження комунального майна міжнародного аеропорту «Одеса» на користь суб’єктів господарювання. Відчуження відбулось в результаті створення Одеською міською радою та ТОВ «Одеса аеропорт Девелопмент» (бенефіціарними власниками якого на той момент були відомі місцеві одеські підприємці) ТОВ «Міжнародний аеропорт Одеса», до статутного фонду якого було передано майно КП «Міжнародний аеропорт Одеса». У створеному ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса» місцева громада отримала частку в розмірі 25% акцій, решта 75% акцій відійшли приватним власникам.

Розслідування зазначених фактів детективи НАБУ здійснюють з червня 2016 року.

Коментарі
Додати коментар