Logo
До новин

Борг підприємств перед «Нафтогазом» за тиждень зріс на 20%

19 квітня, 2018
Борги
Борг підприємств перед «Нафтогазом» за тиждень зріс на 20%

Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК «Нафтогаз України» за газ порівняно з минулим тижнем збільшилась на 6,3 млрд грн.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу НАК «Нафтогаз України».

«Станом на 17 квітня 2018 року сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ перед НАК «Нафтогаз України» складає близько 36,9 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість збільшилась на 6,3 млрд грн (20,4%)», - йдеться в повідомленні.

У той же час заборгованість регіональних газозбутових підприємств складає складає 35,3 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість збільшилась на 10,5 млрд грн (42,2%).

У Нафтогазі зазначають, що зростання заборгованості ТКЕ, ТЕЦ та газозбутових підприємств протягом третього тижня місяця є типовим та пояснюється оформленням актів прийому-передачі обсягів газу, використаного у березні 2018 року, а розрахунки населення за послуги з постачання теплової енергії у попередньому місяці здійснюються до 25-го числа поточного місяця.

Заборгованість промислових підприємств за минулий тиждень не змінилась та складає 2,8 млрд грн.

Заборгованість ПАТ Київенерго за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень збільшилась на 2 млрд грн (55,1%). Сумарна заборгованість Київенерго складає 5,5 млрд грн.

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, складає близько 32,3 млрд грн, з них за 2018 р. — 14,8 млрд грн. За минулий тиждень заборгованість збільшилась на 5,721 млрд грн (21,5%).

Сумарна заборгованість за газ підприємств, що виробляють електроенергію (ТЕЦ) у порівнянні з минулим тижнем збільшилась на 537 млн грн (13,4%) та складає близько 4,538 млрд грн.

Заборгованість прямих промислових споживачів у порівнянні з минулим тижнем не змінилась та складає близько 2,803 млрд грн.

Коментарі
Додати коментар