Logo
До новин

Мексиканський мільярдер може купити українського провайдера «Воля»

07 травня, 2018
Продаж
Мексиканський мільярдер може купити українського провайдера «Воля»

Інтернет-провайдер і оператор кабельного телебачення «Воля» веде переговори про свій продаж за $112 млн, потенційним покупцем виступає великий бізнесмен Карлос Слім з Мексики.

Про це з посиланням на власні джерела повідомило агентство «ЛігаБізнесІнформ», передає інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

Карлос Слім - власник America Movil. У 2014 році він придбав акції групи компаній Austria Telekom. У числі її активів ряд операторів Європи, в тому числі - Velcom в Білорусі. Останній і почав робити due dilligence Волі.

«Воля» обслуговує близько 2 млн абонентів кабельного ТБ й Інтернету в 34 містах України. У тому числі інтернет-доступом користуються 670 000 (компанія входить в ТОП-3 українських інтернет-провайдерів). Основні акціонери - фонди Providence Equity Partners (34,92%), Sigma Bleyzer (15,3%), ЄБРР (11,7%).

Найбільший акціонер Providence Equity Partners вирішив вийти зі складу акціонерів Волі.

Перші чутки про покупку українського провайдера з`явилися ще в кінці березня. Представники «Волі» тоді нічого не коментували.

Акціонери «Волі» почали шукати покупця в минулому році. Новий власник повинен був з`явитися ще до кінця грудня, серед потенційних покупців називалися інвестфонд Бориса Ложкіна та мобільний оператор lifecell. Офіційного підтвердження цієї інформації не було.

Коментарі
Додати коментар