Logo
До новин

311 тисяч вкладників збанкрутілого Дельта Банку отримають відшкодування через Автоматизовану систему

08 травня, 2018
Банкрутство фінустанов
311 тисяч вкладників збанкрутілого Дельта Банку отримають відшкодування через Автоматизовану систему

З 7 травня 2018 року виплати гарантованої суми відшкодування вкладникам АТ «Дельта Банк» – одного з найбільших за кількістю та обсягами вкладів банків, які були визнані неплатоспроможними - здійснюються через Автоматизовану систему виплат Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Фонду гарантування вкладів фізосіб.

«Відтепер понад 311 тисяч вкладників банку, які ще не отримали відшкодування, зможуть самостійно вибрати один з тринадцяти підключених до системи банків-агентів та отримати свої кошти. Загальна сума вкладів, яка підлягає виплаті в межах 200 тис. грн і ще не була отримана вкладниками АТ «Дельта Банк», складає 524 млн грн», - підрахували у Фонді.

У ГВФО вважають, що територіальне розміщення і кількість відділень банків-агентів Фонду гарантування вкладів, підключених до Автоматизованої системи виплат значно підвищить оперативність процесу виплат гарантованого відшкодування вкладникам АТ «Дельта Банк».

Процес виплат для вкладників АТ «Дельта Банк» стає безперервним і триватиме до закінчення ліквідації банку. Вкладникам більше не потрібно надсилати до Фонду заяви на виплату коштів після закінчення терміну виплат за загальним реєстром, як це було раніше. Звертаємо увагу, що виплата відшкодування на правах спадщини, як і раніше, здійснюється лише за результатами розгляду індивідуальних письмових звернень до Фонду.

Наразі із 16,18 млрд грн – загальної гарантованої суми відшкодування вкладникам АТ «Дельта Банк», Фонд гарантування вкладів виплатив 15,66 млрд грн (96,8%). Загалом за отриманням відшкодування звернулось майже 254 тис. вкладників АТ «Дельта Банк».

На сьогодні до системи підключені такі банки-агенти Фонду гарантування вкладів:  ПАТ АБ «УКРГАЗБАНК», ПАТ «АЛЬФА-БАНК», ПАТ «КРЕДОБАНК», ПАТ «ПУМБ», ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК», ПАТ «ТАСКОМБАНК», ПАТ АБ «ПІВДЕННИЙ», АТ «ОЩАДБАНК», ПАТ «ІДЕЯ БАНК», ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», ПАТ «БАНК ІНВЕСТИЦІЙ ТА ЗАОЩАДЖЕНЬ», ПАТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» та ПАТ «МЕГАБАНК».

«З допомогою Автоматизованої системи гарантоване відшкодування одночасно отримуватимуть вкладники 30 неплатоспроможних банків. Загалом через Автоматизовану систему виплат проведено вже близько 400 тис. операцій з виплати відшкодувань на суму понад 5,3 млрд грн», - нагадали у ФГВФО.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, збанкрутілий Дельта Банк відсудив право власності на нерухомість в Одесі та продав її.
Коментарі
Додати коментар