Logo
До новин

У судовій суперечці між непрацюючою Липецькою фабрикою Roshen та РФ новий поворот

15 травня, 2018
Резонансні справи
У судовій суперечці між непрацюючою Липецькою фабрикою Roshen та РФ новий поворот

Липецька кондитерська фабрика Roshen в арбітражному суді заявила відвід експертам.

Про це виданню Liga.net повідомили в прес-службі корпорації, передає інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

«У рамках розгляду справи про визнання незаконним рішення за результатами перевірки АТ «Липецька Кондитерська Фабрика Рошен» за 2010-2012 роки, визначенням Арбітражного суду Липецької області була призначена судова експертиза, проведення якої було доручено експертам, запропонованим податковим органом» - заявили в прес- службі Roshen.

«Російське законодавство передбачає виключення впливу на експертів: експерт не має права вступати в особисті контакти з учасниками процесу, повідомляти будь-кому про результати судової експертизи, за винятком органу або особи, що її призначили», - повідомили в корпорації.

«Однак МІФПС (Міжрайонна інспекція Федеральної податкової служби) і експерт Товариства професійних експертів та оцінювачів Шедловський знехтували цими правилами: держподатінспектор Котюков домовлявся з Шедловським про зустріч в податковій інспекції з метою підчищення результатів (додаються фрагменти відеозапису, які наочно ілюструють цей факт)», - заявили в Roshen.

Наразі з метою додаткового підтвердження зазначених обставин суд розглядає клопотання платника податків.

Нагадаємо, що за рішенням Корпорації Roshen, з 1 квітня 2017 року на Липецькій фабриці повністю зупинено виробництво. Також свою діяльність зупинив торговий дім і склад готової продукції. Потужності фабрики законсервовані. Українська продукція Roshen не імпортується на територію РФ починаючи з 2013 року.

Коментарі
Додати коментар