Logo
До новин

Кабмін закінчив підготовку до запуску малої приватизації

07 червня, 2018
Продаж
Кабмін закінчив підготовку до запуску малої приватизації

Нормативна база для запуску малої приватизації повністю підготовлена.

Про це повідомляється в заяві Мінекономрозвитку, оприлюдненій прес-службою відомства, передає інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

«5 червня набули чинності затверджені Кабінетом міністрів правила прозорого продажу невеликих державних підприємств і компаній зі значною часткою державного капіталу. Таким чином, була повністю сформована нормативна база, необхідна для старту в Україні програми малої приватизації», - повідомляють представники міністерства.

Також у відомстві нагадують, що мала приватизація буде проводитися за допомогою електронної системи ProZorro.Продажі. У список об'єктів малої приватизації потрапили активи державної та комунальної власності вартістю до 250 млн. гривень. Під активами маються на увазі єдині майнові комплекси держпідприємств і пакети акцій тих підприємств, статутний капітал яких більше ніж на 50% належить державі.

«Ми чітко, крок за кроком, наближаємося до старту малої приватизації. Вперше в історії країни вона буде відбуватися виключно на відкритих електронних аукціонах. Спочатку був прийнятий новий закон, тепер розроблена вся необхідна нормативна база. У найближчі тижні мають з'явитися перші лоти в системі «, - заявив заступник міністра економрозвитку Максим Нефьодов.

Додамо, що на 2018 рік заплановано отримати 21,3 млрд грн від приватизації. Також в цьому році Фонд держмайна запланував продаж близько 200 підприємств з різних галузей: транспортні, хімічні, машинобудівні, сільськогосподарські, вугільні та інші.

Нагадаємо, Верховна рада прийняла закон про приватизацію держмайна №7066 18 січня.

Коментарі
Додати коментар