Logo
До новин

Половина вкладників збанкрутілого Дельта Банку не звернулися за відшкодуванням

02 липня, 2018
Банкрутство фінустанов
Половина вкладників збанкрутілого Дельта Банку не звернулися за відшкодуванням

За 2,5 роки виплат відшкодувань більше 311 тисяч вкладників ПАТ «Дельта Банк» так і не звернулися за отриманням відшкодування, через що вкладниками сьогодні недоотримано 513,2 мільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Фонду гарантування вкладів фізосіб.

«Фонд гарантування вкладів фізичних осіб закликає всіх вкладників АТ «Дельта Банк», які ще не отримали гарантовану суму, звернутися в будь-яке відділення одного з тринадцяти банків-агентів Фонду та отримати відшкодування за своїми вкладами», - сказано в повідомленні.

З метою підвищення оперативності доступу вкладниками до коштів Фонд гарантування недавно підключив АТ «Дельта Банк» до автоматизованої системи виплат, яка значно розширює коло відділень банків-агентів, через які вкладники можуть отримати свої кошти.

Так, майже через два місяці після початку виплат коштів через автоматизовану систему, з 7 травня вкладники АТ «Дельта Банк» отримали майже 22,3 млн грн.

Всього за період виплат за отриманням відшкодування звернулося 254 тис вкладників, яким вже виплачено за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів 15,69 млрд грн.

Нагадаємо, «Дельта Банк» визнано неплатоспроможним 2 березня 2015 року, тоді ж введено і тимчасову адміністрацію.

Рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію «Дельта Банку» Нацбанк прийняв 2 жовтня 2015 року.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Дельта Банк продає борг групи «АвтоКрАЗ» на 1,3 мільярди.

Коментарі
Додати коментар