Logo
До новин

Американський та китайський банки хочуть врятувати Deutsche Bank від можливого краху

09 липня, 2018
Продаж
Американський та китайський банки хочуть врятувати Deutsche Bank від можливого краху

Найбільші банки світу, американський JPMorgan Chase і китайський Industrial and Commercial Bank of China проявляють інтерес до покупки пакетів акцій Deutsche Bank AG.

Про це розповіли інвестбанкіри у Франкфурті, передає інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на «Фінклуб».

За даними WiWo, різке зниження капіталізації Deutsche Bank привернуло до нього увагу конкурентів.

Минулого тижня канцлер ФРН Ангела Меркель питала голову UBS Акселя Вебера, який раніше очолював Бундесбанк, про те, що він думає про ситуацію в Deutsche Bank, повідомили WiWo джерела, близькі до партії Меркель.

Прес-служба Deutsche Bank не стала давати коментарі журналістам.

Акції Deutsche Bank подорожчали на 4,3% на торгах у Франкфурті в п'ятницю. З початку року капіталізація банку скоротилася на 37,5% і наразі становить менше 20 млрд євро.

При цьому капіталізація JPMorgan перевищує 350 млрд доларів (майже 300 млрд євро), а ICBC - 1,8 трлн юанів (майже 280 млрд євро), відзначає WiWo.

Після виходу Великобританії з Євросоюзу роль Лондона як головного фінансового центру ЄС знизиться, і Франкфурт поряд з Парижем здобудуть більшу вагу в регіоні, що привертає стратегічних покупців.

Нагадаємо, американська «дочка» Deutsche Bank провалила другий раунд щорічного тестування Федеральної резервної системи США.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Deutsche Bank хоче продати мільярдні проблемні кредити.

Коментарі
Додати коментар