Logo
До новин

У Мін’юсті назвали найкращі та найгірші області за рівнем виконання судових рішень

12 липня, 2018
Законодавство
У Мін’юсті назвали найкращі та найгірші області за рівнем виконання судових рішень

Заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко озвучила рейтинг областей за загальними показниками роботи у сфері виконання судових рішень під час селекторної наради з керівниками головних територіальних управлінь юстиції та управлінь державної виконавчої служби регіонів.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу міністерства.

За словами заступника міністра, до п’ятірки найкращих регіонів за відсотком від завершених виконавчих проваджень увійшли Івано-Франківська, Чернівецька, Львівська, Одеська та Волинська області. Серед регіонів з найгіршими показниками - Полтавська, Донецька, Сумська області та м. Київ.

«Що стосується рейтингу за відсотком  фактично виконаних виконавчих проваджень, то тут лідирують Департамент ДВС, Луганська, Хмельницька, Житомирська та Івано-Франківська області. Відстають за цим показником Донецька, Одеська, Запорізька, Київська та Вінницька області», - зазначила Глущенко.

«Я хочу закликати усіх керівників регіонів з недостатніми показниками включитися в роботу і максимально відпрацьовувати кожне виконавче провадження, тим самим засвідчити, що органи ДВС реально забезпечують доступ до правосуддя, зокрема, у частині виконання судових рішень», - резюмувала Світлана Глущенко.

Коментарі
Додати коментар