Logo
До новин

Верховний Суд звернувся до ВРП за захистом від ліквідації

17 липня, 2018
Ліквідація
Верховний Суд звернувся до ВРП за захистом від ліквідації

Верховний суд України не можна ліквідувати як юридичну особу в неконституційний спосіб, тим більше за зверненням особи, яка навіть не перебуває у штаті ВСУ, впевнені судді.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на «Закон і бізнес».

Минулого тижня в.о. голови ВСУ Василь Гуменюк направив лист голові Конституційного суду Станіславу Шевчуку, в якому виклав аналіз ситуації, що відбувається із переведенням суддів ВСУ. Вже наступного дня судді та працівники апарату не могли потрапити на робочі місця.

Ще раніше на сайті Міністерства юстиції з’явилася інформація про виключення ВСУ з реєстру юридичних осіб. Це стало приводом для в.о. Голови ВСУ звернутися до Генеральної прокуратури із повідомленням про злочини, передбачені сттс. 364 та 365 Кримінального кодексу. Йдеться про привласнення владних повноважень, зловживання владою, підроблення наказів про утворення ліквідаційної комісії тощо.

Зокрема, як стверджують у ВСУ, «нібито в.о. керівника апарату ВСУ В.Сердюк» не перебуває у трудових відносинах із судом. Нагадаємо, він був призначений наказом голови Державної судової адміністрації, але, за інформацією ВСУ, ця кандидатура не погоджувалася із керівником суду.

Якщо звернення до КС навряд чи могло зарадити ситуації, то повідомлення, яке направлене тепер і до Вищої ради правосуддя (№3579/0/6-18), має більше шансів спрацювати.

Коментарі
Додати коментар