Logo
До новин

Злиття Альфа-банку і Укрсоцбанку завершиться у 2019 році

30 липня, 2018
Події
Злиття Альфа-банку і Укрсоцбанку завершиться у 2019 році

Юридичне злиття Альфа-банку Україна і Укрсоцбанку буде завершено у першому півріччі 2019 року.

Про це повідомив CEO «Альфа-Груп» в Україні, голова правління Укрсоцбанку Іван Світек в інтерв'ю Інтерфакс-Україна, передає інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

«Юридичне злиття заплановане на I-е півріччя наступного року. Але до злиття таких двох гігантів як Альфа і Укрсоц, а таких злиттів на українському ринку ще не було, потрібно проробити величезну підготовчу роботу. Зараз в рамках міграції ми намагаємося всіх активних клієнтів Укрсоцбанку перевести на майданчик Альфи. Наша мета, до якої ми планомірно рухаємося, - перевести 75% всіх активних клієнтів, в тому числі і в обсягах бізнесу, на баланс Альфа-банку до кінця 2018 року», - сказав Світек.

За словами голови правління Альфа-банку Вікторії Михайле, в рамках підготовки до міграції був розроблений м'який формат «2 в 1», коли на майданчику Укрсоцбанку розміщуються відділення двох банків - і Укрсоца, і Альфа-банку.

«У рамках такого формату ми можемо клієнту Укрсоца, поки він користується звичним сервісом в звичному відділенні,  розповісти про всі переваги переходу на обслуговування в Альфа-банк. Основний аргумент, звичайно, технологічність Альфи. Хоча в об'єднану структуру ми взяли і чимало крутих ідей і проектів Укрсоца, в тому числі, наприклад, улюблену клієнтами карту Carbon. Таким чином, клієнти у відділеннях «2 в 1» в зручному форматі переводять пасиви з Укрсоца в Альфу з премією, отримують більш преміальні картки і продукти», - сказала вона .

Михайле додала, що часто для клієнта в поточній роботі з банком нічого не змінюється - його обслуговують ті ж менеджери, що і раніше, але тепер працевлаштовані в Альфа-банку.

Нагадаємо, у жовтні 2016 року холдингова компанія ABH Holdings SA, що володіє «Альфа-Банком», і UniCredit Group оголосили про завершення операції з передачі 99,9%»Укрсоцбанку», активу UCG в Україні, в обмін на міноритарну частку володіння в ABHH у розмірі 9,9%.

Коментарі
Додати коментар