Logo
До новин

На продаж виставили черговий пул боргів юросіб перед банками-банкрутами

01 серпня, 2018
Продаж
На продаж виставили черговий пул боргів юросіб перед банками-банкрутами

21 вересня у системі ProZorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу сьомого пулу активів юридичних осіб, що перебувають на балансі неплатоспроможних банків.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Фонду гарантування вкладів фізосіб.

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону.

До складу пулу увійшли права вимоги за 53 кредитами та дві позиції дебіторської заборгованості (лот F119GL30840). Включені до складу пулу активи, перебувають на балансі 8 банків.

Загальна заборгованість за договорами на початок липня цього року склала 1 204 млн грн.

Середній термін прострочки виконання зобов’язань за кредитами – 4 роки. У заставі банків – товари, нерухомість та фінансова порука тощо. Серед забезпечення – промислова нерухомість в Волинській області, житловий будинок та земельна ділянка в м. Києві.  

Права вимоги за кредитами, включеними до складу пулу, до цього виставлялися на індивідуальний продаж – від 1 до 20 разів.

Упродовж дня аукціону ціна може максимально знизитися з початкових 243 млн грн до 49 млн грн.

Як відомо, на початку липня Фонд гарантування представив політику формування пулів корпоративних кредитів. В основу було покладено так званий календарний підхід, коли до складу пулу у хронологічному порядку проведення аукціонів включаються активи, індивідуальний продаж яких не відбувся. Кожен наступний лот починає формуватися автоматично, щойно попередній досягне встановленої нижньої межі щодо розміру пулу – загальна сума заборгованості за кредитами сягне 1 млрд грн.

Календарний підхід до формування пулів покликаний повністю нівелювати «суб’єктивний фактор» і можливість стороннього втручання у цей процес.

Нагадаємо, аукціони з продажу перших двох пулів відбудуться 29 серпня та 3 вересня, третій пул торгуватиметься 10 вересня, 11 вересня відбудеться аукціон з продажу четвертого пулу, п’ятий та шостий пул торгуватимуться 18 та 19 вересня відповідно.

Коментарі
Додати коментар