Logo
До новин

ФГВФО викрив групу псевдовкладників банку «Форум»

03 серпня, 2018
Резонансні справи
ФГВФО викрив групу псевдовкладників банку «Форум»

Фонду гарантування вкладів фізичних осіб завдяки належній взаємодії з Шевченківським управлінням поліції ГУНП України у м. Києві вдалося попередити шахрайські дії та не допустити неправомірного заволодіння коштами ФГВФО.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Фонду гарантування вкладів фізосіб.

Департамент розслідування протиправних діянь виявив групу осіб при спробі отримати в банку-агенті шахрайським шляхом грошові кошти, які підлягають гарантованому відшкодуванню за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

«1 серпня «на гарячому» було викрито осіб, які, використовуючи підроблені документи, намагалися заволодіти коштами вкладника ПАТ «Банк Форум». За попередньою інформацією, шахраї у своїй оборудці використовували підроблену довіреність, начебто, видану вкладником ПАТ «Банк Форум», який зареєстрований у АР Крим», - - зазначили у Фонді.

На даний час правоохоронними органами встановлюються всі учасники злочинної групи.

Розпочато кримінальне провадження за фактом вчинення шахрайських дій шляхом використання  підроблених документів, з метою заволодіння активами Фонду, тобто за ознаками кримінального  правопорушення, передбаченого ст. 190 КК України.

«Фондом гарантування разом із правоохоронними органами і надалі вживатимуться всі можливі заходи для унеможливлення вчинення подібних шахрайських дій із коштами, які мають йти на виплату гарантованого відшкодування вкладникам неплатоспроможних банків», - додали у прес-службі.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Нацбанк розкрив шахрайську схему виведення активів банку-банкрута на 25 мільйонів.

Коментарі
Додати коментар