Logo
До новин

Русал Дерипаски законсервує завод через санкції США

08 серпня, 2018
Резонансні справи
Русал Дерипаски законсервує завод через санкції США

Російська компанія «РусАл» в серпні розпочала консервацію електролізних потужностей Надвоїцького алюмінієвого заводу.

Про це розповів представник компанії, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на «Інтерфакс».

«Після введених OFAC санкцій Надвоїцькій завод втратив ринки збуту і стабільні поставки сировини, продукція заводу виявилася незатребуваною, тому що виробництво було повністю орієнтоване на американський ринок. Тому з квітня 2018 року «НАЗ» працює тільки на склад, генеруючи значні збитки», - сказав він.

«У зв'язку з ситуацією, в якій опинився НАЗ після введення санкцій, для того щоб знизити збитки, ОК «РусАл» змушена почати в серпні консервацію електролізних потужностей НАЗа», - додав представник компанії.

Як повідомлялося, 6 квітня у зв'язку з агресією РФ в Україні США запровадили санкції проти ряду російських бізнесменів, чиновників і компаній. Під обмежувальні заходи, зокрема, підпали, «Русал» і En + Group Олега Дерипаски.

Мінфін США 23 квітня допустив пом'якшення санкцій проти «Русала», якщо Дерипаска перестане контролювати компанію.

Тоді ж група компаній En +, що є контролюючим акціонером «Русала», повідомила, що Дерипаска погодився покинути раду її директорів і готовий скоротити свою частку в ній нижче 50 відсотків. Однак в Мінфіні США заявили, що це безпосередньо не є підставою для виведення компанії з-під санкцій.

Коментарі
Додати коментар