До новин

У мережі ОККО виникли проблеми

23 серпня, 2018
Резонансні справи
У мережі ОККО виникли проблеми

Співробітники Служби безпеки 21 серпня провели обшуки з виїмкою документів і техніки в приміщеннях львівського та київського офісів ПАТ «Концерн Галнафтогаз», що володіє мережею автозаправок ОККО.

Про це повідомляє «Нафторинок» з посиланням на джерела на ринку, передає повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

Відзначається, що на час обшуків львівський офіс компанії був повністю знеструмлений.

За інформацією одного з джерел, компанію підозрюють у фінансуванні тероризму.

«Начебто СБУ знайшло докази роботи мережі в окупованому Криму і непідконтрольних районах Донецької та Луганської областей», - зазначило джерело.

У концерні відмовилися коментувати ситуацію, пославшись на підготовку офіційної заяви.

Минулого року повідомлялося, що мережа автозаправних станцій «ОККО» продовжує роботу в окупованому Росією

У прес-службі компанії «Концерн Галнафтогаз» повідомили, що автозаправні комплекси мережі «ОККО» в окупованому Криму були передані в оренду, проте право використання бренду орендарю не надавалося.

Станом на кінець 2014 року, «Галнафтогаз» володів 441 АЗС, в т.ч. 413 під брендом ОККО.

Мажоритарним акціонером компанії є Віталій Антонов. Серед міноритарних акціонерів - Європейський банк реконструкції та розвитку.

Коментарі
Додати коментар