У черкащанина через борги поліція забрала автомобіль прямо по дорозі на море
Майже 60 тис грн боргу з виплати аліментів довелося сплатити черкащанину після того, як по дорозі на море на автошляху Харків-Запоріжжя-Алушта-Ялта його зупинив патруль поліції та евакуював автомобіль на штраф-майданчик у Запоріжжі.
Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Мін’юсту.Чоловік не платив аліменти більше 10-ти років і, відповідно до закону #ЧужихДітейНеБуває, був тимчасово позбавлений права на керування автомобілем, користування зброєю, полювання та на виїзд за кордон.
«Щоб продовжити дорогу на море, горе-тато того ж дня погасив борг перед дитиною», - зазначили у відомстві.
«Передбачені законами #ЧужихДітейНеБуває норми реально працюють і дають можливість державним виконавцям стягнути борги, які не виплачувалися роками. З початку 2018 року ДВС області стягнуто майже 88 мільйонів гривень аліментів, що на 35 мільйонів більше ніж за весь минулий рік», – сказав начальник головного теруправління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.
Нагадаємо, з 28 серпня було посилено відповідальність злісних неплатників аліментів.
Так, якщо заборгованість становить більше року, неплатнику нараховується штраф та виконавчий збір. Всі передбачені першим законом обмеження накладаються, якщо заборгованість становить більше 4-х місяців чи 3-х місяців у разі, якщо дитина хвора. Збільшено також термін відпрацювання аліментів на громадських роботах та передбачено кримінальну відповідальність за злісне ухилення від їх виконання.
Коментарі
Новини за темою
-
Законодавство 13 червня, 2025У США заарештували російського підприємця, який купував американські технології
-
Законодавство 14 травня, 2025Бізнес запросив у банків кредитів на енергетику на 85 мільярдів, отримав вп'ятеро менше
-
Законодавство 09 травня, 2024Аграрії можуть отримати компенсацію за купівлю сільгосптехніки вже у 64 українських виробників
-
Законодавство 07 травня, 2024У першому кварталі ФОП сплатили єдиного податку на 160% більше, ніж торік