Ліквідацію ЮСБ Банку продовжили на рік
Продовжено строк здійснення процедури ліквідації ПАТ «ЮСБ Банк».
Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Фонду гарантування вкладів фізосіб.
«Виконавча дирекція Фонду гарантування прийняла рішення від 24 вересня 2018 року № 2593 про продовження строків здійснення процедури ліквідації ПАТ «ЮСБ БАНК» строком на один рік з 28 грудня 2018 року до 27 грудня 2019 року включно», - зазначили у Фонді.
Водночас, відповідно до зазначеного рішення продовжено повноваження ліквідатора ЮСБ Банку Олега Кічука на відповідний строк.
Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, борги фізосіб перед ЮСБ Банком виставили на аукціон.
Коментарі
Новини за темою
-
Ліквідація 24 лютого, 2022 -
Ліквідація 20 лютого, 2022Фонд гарантування вирішив ліквідовувати банк «Фінансова ініціатива» без ліквідатора
-
Ліквідація 06 лютого, 2022У січні з українського ринку пішли 27 небанківських фінустанов
-
Ліквідація 31 січня, 2022