До новин

Уряд затвердив умови продажу 78% «Центренерго» з початковою ціною 6 млрд грн

04 жовтня, 2018
Продаж
Уряд затвердив умови продажу 78% «Центренерго» з початковою ціною 6 млрд грн

Кабінет міністрів затвердив умови продажу державного пакета акцій енергогенеруючої компанії «Центренерго» у розмірі 78,289% статутного капіталу, або 289 205 117 штук акцій, з початковою ціною 5 984,992 млн гривень.

Відповідне розпорядження ухвалено на засіданні Кабміну в середу, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на Українські новини.

При цьому Кабмін доручив ФДМ доопрацювати документ в триденний термін.

Згідно з ним, покупець цього пакета акцій зобов`язаний забезпечити виробництво, транспортування та постачання теплової та електричної енергії, а також забезпечити централізоване водопостачання та водовідведення відповідно до ліцензійних умов.

Також він зобов`язаний забезпечити повну своєчасну виплату в бюджет податків, зборів, інших обов`язкових платежів і контролювати наявність гарантованих запасів вугілля на складах ТЕС і резервного палива для забезпечення операційної безпеки поставок до Об`єднаної енергетичної системи (ОЕС) України.

Крім того, згідно з документом, покупець повинен забезпечити виконання заходів для можливості роботи «Центренерго» в енергосистемі Континентальної Європи ENTSO-E відповідно до Плану заходів щодо синхронізації енергосистеми України з енергосистемою ENTSO-E.

Документом передбачено виконання в повному обсязі умов колективного договору з урахуванням положень галузевої угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості, Фондом державного майна, Федерацією роботодавців паливно-енергетичного комплексу України та Профспілкою працівників енергетики та електротехнічної промисловості України.

При цьому, повинні враховуватися висновки екологічного аудиту, визначені в звіті про проведення такого аудиту ТОВ «Науково-виробниче об`єднання «Екозахист» від 16 травня 2018 року на замовлення ФДМ.

Також покупець зобов`язаний направляти в установлений строк дивіденди, нараховані на придбаний у процесі приватизації пакет акцій до держбюджету.

Коментарі
Додати коментар